Odfrankowienie kredytu

Spłacasz kredyt we frankach? Jesteś zainteresowany zmniejszeniem swojego długu, zwrotem nadpłaconych rat, odfrankowieniem kredytu? Sprawdź czy możemy ci pomóc

Nasz oferta jest skierowana do wszystkich osób, które posiadają kredyty hipoteczne indeksowane lub denominowane do franka szwajcarskiego (CHF)

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasi prawnicy przeprowadzą darmową analizę Twojej umowy Kredytowej, dzięki której poinformujemy Cię jakie możesz uzyskać korzyści.

Po podpisaniu umowy od razu przystępujemy do pracy. Przygotowujemy niezbędną dokumentację , oszacowujemy roszczenia i je zgłaszamy, rozpoczynając etap przedsądowy. Następnie przygotowujemy pozew i kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.

W uzasadnionych przypadkach kierujemy skargi do Komisji Nadzoru Finansowego i Rzecznika Finansowego lub przeprowadzamy mediacje.

Na każdym etapie prowadzonej sprawy otrzymujesz opiekę radcy prawnego lub adwokata.

 

Co przemawia za skierowaniem sprawy do sądu?

Aktualne orzecznictwo polskich sądów oraz wyroku TSUE (Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej) nie zostawiają wątpliwości, co do klauzul abuzywnych (niedozwolonych) zawartych w umowach kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego.

 

Jakie możesz osiągnąć korzyści zlecając nam sprawę?

zmniejszysz ratę kredytu

znacząco zmniejszysz zobowiązanie kredytowe

bank zwróci nadpłacone raty

uniezależniasz się od wahań kursowych

przerywasz bieg przedawnienia

odzyskasz ubezpieczenie niskiego wkładu i ubezpieczenia pomostowego

przede wszystkim uzyskasz spokój i komfort dalszej spłaty zobowiązania

 

Jaki jest koszt prowadzenia sprawy?


Proponujemy 
3 opcje do wyboru

Począwszy od wyższej opłaty wstępnej i niższej prowizji, po wyższą prowizję i całkowity brak kosztów.

Jako nieliczni proponujemy opcję całkowitego wyłożenia kosztów prowadzonej sprawy, biorąc na siebie całe ryzyko. Honorarium pobieramy TYLKO po zakończonej z sukcesem sprawie. Nie pobieramy w tym wariancie żadnych opłat wstępnych! Płacisz tylko, jak wygrasz!


Dlaczego my?

Twoją sprawą zajmować się będą specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem procesowym przeciwko dużym instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym, którzy prowadzą spory ze wszystkimi największymi bankami, które udzielały kredyty we frankach.

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy ci pomóc.

kontakt@odfrankowieniekredytu.pl

 

Więcej informacji na stronie poświęconej odfrankowieniu kredytu.

www.odfrankowieniekredytu.pl