Odszkodowanie – Świdnica

Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych to profesjonalny doradca, który pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowania. Do kontaktu zachęcamy wszystkie osoby, które brały udział w wypadku komunikacyjnym, kolizji, wypadku w pracy czy wypadku podczas prac w gospodarstwie rolnym. Pomagamy również uzyskać odszkodowanie tym, którzy na skutek wyżej wymienionych okoliczności utracili bliską osobę.

Nic nie jest w stanie wynagrodzić pewnych strat, jednak zadośćuczynienie za poniesione szkody realnie pomaga ponownie stanąć na nogi. PBOK oferuje wsparcie nie tylko w kwestii uzyskania odpowiedniego odszkodowania finansowego, lecz również w postaci pomocy prawnej, medycznej oraz finansowej. Przeprowadzenie analizy prawnej w kwestii możliwości uzyskania odszkodowania lub dopłaty do niego jest bezpłatne.

PBOK z biurem w Świdnicy działa na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby się dowiedzieć czy należy się im odszkodowanie lub też czy mogą uzyskać kolejną dopłatę do wypłaconego już wcześniej odszkodowania. Podejmujemy się prowadzenia spraw związanych z uzyskaniem odszkodowania za wypadki, które sięgają aż po 1997 rok.

 
Dlatego nie odwlekaj decyzji o walce o odszkodowanie, skontaktuj się z naszym Biurem w Świdnicy i sprawdź ile Tobie należy się odszkodowania.


 


 

Kancelaria odszkodowań w Świdnicy

 
BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH
 
Podpisując umowę klienci Biura Odszkodowań Komunikacyjnych nie ponoszą żadnych kosztów wstępnych oraz kosztów postępowania odszkodowawczego. Wynagrodzenie Biura to prowizja, która ściśle zależy od wielkości wypracowanego odszkodowania. Jeżeli z jakichkolwiek powodów uzyskanie odszkodowania okaże się niemożliwe, klient Biura nie ponosi żadnych kosztów, co jest zapisane w umowie.

Klienci Kancelarii są reprezentowani na każdym etapie prowadzenia sprawy, na zarówno tzn. etapie przesądowym oraz sądowym . Pracujemy z najlepszymi polskimi prawnikami, rzeczoznawcami oraz biegłymi z zakresu medycyny, co ma decydujący wpływ na przebieg oraz końcowy wynik procesu likwidacji szkody.
 
KOMU POMAGAMY?
 
Pomoc Biura Odszkodowań w Świdnicy skierowana jest do wszystkich osób poszkodowanych, które ucierpiały w zajściach po w latach 1997 – 2014, tj. do:
-kierowców,
-pasażerów pojazdów biorących udział w kolizji,
-potrąconych pieszych i rowerzystów,
-osób, które straciły swoich bliskich w wyniku wypadku,
-poszkodowanych podczas prac w gospodarstwie rolnym lub w miejscu pracy
-poszkodowanych w wyniku błędów medycznych
 
JAKIE KORZYŚCI?
 
Skorzystanie z pomocy Kancelarii PBOK pozwoli ustalić i uzyskać adekwatne do zdarzenia roszczenia, które dotyczą wszystkich możliwych rodzajów roszczeń: m.in. z tytułu utraty zdrowia, z tytułu utraconego dochodu, zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów dojazdu, renty, zadośćuczynienia za ból i cierpienie, utraty wartości pojazdu itp.