Odszkodowanie – Wałbrzych

Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych to profesjonalista w dziedzinie doradztwa osobom poszkodowanym w wyniku różnych sytuacji losowych. Doradztwo oraz aktywna pomoc w uzyskaniu godnego odszkodowania i zadośćuczynienia za udział w kolizji, wypadku komunikacyjnym, w razie doznania uszczerbku na zdrowiu w pracy lub podczas wykonywania czynności fizycznych w gospodarstwie rolnym.

Pomoc klientom opiera się na czterech solidnych filarach: wsparciu prawnym, finansowym, medycznym oraz na wykonaniu opinii u biegłych rzeczoznawców. Profesjonalne doradztwo skierowane jest do osób poszkodowanych oraz ich bliskich. Biuro zapewnia bezpłatną analizę prawną jeżeli chodzi o sam fakt możliwości wywalczenia odszkodowania lub dopłaty do już wcześniej uzyskanego. Wypłata odszkodowania odbywa się w oparciu o zgłoszenie różnych rodzajów roszczeń, w zależności od danej sytuacji, do których należą między innymi utrata zdrowia, dochodu, zwrot poniesionych kosztów itd.

PBOK to jeden z najlepszych specjalistów od uzyskania najwyższego odszkodowania. Firma działa na terenie miasta Wałbrzych oraz jego rejonów.

 
Dlatego też nie odwlekaj decyzji o uzyskaniu odszkodowania, skontaktuj się z naszym Doradcą w Wałbrzychu i sprawdź jakie Tobie należy się odszkodowanie.


 


 
NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH
 
Podpisując umowę klienci Kancelarii odszkodowawczej PBOK nie są obciążani żadnymi kosztami wstępnymi czy kosztami postępowania odszkodowawczego. Wynagrodzeniem Biura jest prowizja, która uzależniona jest od sumy wywalczonego odszkodowania. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn wypracowanie odszkodowania będzie niemożliwe, klient PBOK nie ponosi żadnych kosztów, co gwarantuje umowa.

Klienci PBOK są reprezentowani na wszystkich etapach prowadzenia sprawy, na tj. etapie przedsądowym, jak i sądowym. Pracujemy z najskuteczniejszymi polskimi prawnikami, rzeczoznawcami oraz biegłymi z zakresu medycyny, co ma kluczowy wpływ na przebieg, a zwłaszcza końcowy wynik procesu likwidacji szkody.
 
KOMU POMAGAMY?
 
Pomoc PBOK skierowana jest do wszystkich osób poszkodowanych, które ucierpiały w wypadkach po roku 1997, tzn. do:
-kierowców,
-pasażerów pojazdów biorących udział w kolizji,
-potrąconych pieszych oraz rowerzystów,
-osób, które straciły swoich bliskich w wyniku wypadku,
-poszkodowanych podczas prac w gospodarstwie rolnym lub w miejscu pracy
-poszkodowanych w wyniku błędów medycznych
 
JAKIE KORZYŚCI?
 
Skorzystanie z pomocy Biura pozwoli ustalić i wywalczyć adekwatne do wydarzenia roszczenia, które dotyczą wszystkich możliwych rodzajów roszczeń: m.in. z tytułu utraty zdrowia, z tytułu utraconego dochodu, zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów dojazdu, renty, zadośćuczynienia za ból i cierpienie, utraty wartości pojazdu itd.