OPINIE

„Nie miałem już sił na przerzucanie się pismami z ubezpieczycielem i udowadnianiu kto ma rację. Firma zaproponowała mi dopłatę do odszkdowania, dzięki czemu szybko pozbyłem się problemu.”

Krzysztof z Poznania

„Dziękuję firmie za uzyskanie godnego odszkodowania za śmierć mojej mamy. Niestety w pojedynkę ubezpieczyciel nie traktował mnie poważnie.”

Marta K. z Rzeszowa

„Dzięki firmie PBOK okazało się, że wycena uszkodzonego pojazdu przez likwidatora była o 30% zaniżona. Całe szczęście, że mamy jeszcze uczciwe sądy.”

Adam z Wałbrzycha

„Firma uzyskała dla mnie po wypadku bardzo wysokie odszkodowanie, dzięki czemu mogę liczyć na najlepszą opiekę medyczną. W końcu mogę spojrzeć z optymizmem w przyszłość.”

Teresa z okolic Słupsk

„Otrzymałam odszkodowanie 14 lat po wypadku. Dziękuję firmie za profesjonalną pomoc.”

Ania z Warszawy

„Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam.”

Tata Szymonka z Dąbrowy Górniczej

„Dziękuję za pomocną dłoń i opiekę w tym trudnym dla mnie czasie.”

Aleksander z Dolnego Śląska

„Dzięki tej firmie otrzymałam odszkodowanie po 16 latach od wypadku:) Gorąco polecam”

Teresa z Grajewa

Witam, chętnie podzielę się swoją opinią. Kilka lat temu spotkała moją rodzinę wielka tragedia, trudno się do dziś z nią pogodzić. W wypadku zginęła moja siostra. Po tylu latach nawet nie sądziłem, ze i ja i rodzice możemy ubiegać się o odszkodowanie. Podjeli sie prowadzenia sprawy. Szczerze mowiac, nie wierzylem w sprawiedliwosc, bo kilka lat temu PZU odmowilo rodzicom wyplaty jakichkolwiek kwot. Po pol roku otrzymalismy wysokie odszkodowanie. Sa skuteczni i taktowni.Dla rodzicow bylo to bardzo wazne. Dlatego jestem im winien zlozyc choc w takiej formie podziekowanie. „

Marcin P. z Wielunia

W 1997 roku miałam wypadek jako pasażerka małego fiata. Przez kilka lat nie miałam głowy do jakiegokolwiek odszkodowania , po czym dowiedziałam się ,że mam taką możliwość. Niestety sama zgłaszając sprawę zostałam „spławiona” mądrymi pismami naładowanymi artykułami i ustawami. Szybko się poddałam przekazując sprawę jednej z firm, było to akurat PBOK. Nie wiem dlaczego, ale praktycznie od razu ubezpieczalnia przyznała pierwszą kwotę bezsporną , pomimo, że jeszcze chwilę wcześniej nie było takiej możliwości. Po jakimś czasie otrzymałam kolejną kwotę, tym razem naprawdę adekwatną do mojej sytuacji. Polecam skorzystać z tego typu firm, ponieważ samemu, to często droga przez mękę „

Iwona

„Polecam tę firmę odszkodowawczą.Po trudnych przeżyciach związanych z wypadkiem uzyskałam ze strony pracowników duże wsparcie i szybką pomoc. Dostępni o każdym czasie i bardzo konkretni. Otrzymane pieniądze przeznaczyłam na leczenie i rehabilitację w dobrym ośrodku rehabilitacyjnym w Poznaniu. Bez kolejek i NFZ. Dziękuję za okazaną pomoc.”

Magdalena K.

Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą. Pełny profesjonalizm, polecam”

klient