O PBOK

odszkodowania_pbok

Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych (PBOK) to profesjonalny pełnomocnik dla wszystkich osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Biuro tworzą specjaliści z zakresu likwidacji szkód osobowych i rzeczowych, którzy od wielu lat współtworzą rynek odszkodowawczy w Polsce.

PBOK prawdopodobnie jest pierwszą kancelarią odszkodowawczą w Polsce, której ofertę współtworzyli sami poszkodowani. Dzięki temu maksymalnie jest dopasowana do ich potrzeb. Zostały uruchomione programy pomocy prawnej, pomocy medycznej, oraz pomocy finansowej.

PBOK jest podmiotem, który z racji wieloletniego doświadczenia swoich pracowników profesjonalnie precyzuje wysokość roszczeń osób poszkodowanych,  reprezentując swojego klienta na najwyższym poziomie.

Klienci Biura są reprezentowani na wszystkich etapach prowadzenia sprawy, tj. etapie przedsądowym, jak i sądowym. PBOK współpracuje z najefektywniejszymi polskimi prawnikami, rzeczoznawcami i biegłymi z zakresu medycyny, co ma kluczowy wpływ na przebieg i końcowy wynik procesu likwidacji szkody.

Sprawdź dlaczego inni już nam zaufali !

Misja

Kompleksowa i profesjonalna pomoc poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach

Cel

Najwyższa na rynku rozpoznawalność marki w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych